
Milyen típusú japán kistraktor dolgozik a környékeden?
Tudd meg itt!
Iseki TG27 Power-Shift japán kistraktor
















Iseki TG27 Power-Shift tipusú japán kistraktor. 27 LE-s, 3 hengeres, vízhűtéses, összkerék hajtással, . Hátsó kardánkihajtás 4+4 fokozatban kapcsolható. A traktorhoz tartozó 160 cm munkaszélességű talajmarót az ár tartalmazza.
| Motor adatok | |
|---|---|
| Üzemóra | 2308 |
| Hengerek Száma | 3 henger |
| Vízhűtés | Igen |
| Üzemanyag | Dízel |
| Teljesítmény: | 27 LE |
| Hajtáskör adatok | |
| Négykerék Hajtás | Igen |
| Irányváltó | Igen |
| Differenciálzár | Igen |
| Oldalanként Fékezhető Kerekek | Igen |
| Méret adatok | |
| Hossz | 285 cm |
| Szélesség | 133 cm |
| Magasság | 145 cm |
| Tengelytáv | 170 cm |
| Tömeg | 1164 kg |
| Nyomtáv Elől | 95 cm |
| Nyomtáv Hátul | 79 cm |
| Gumiméret Elől | 7.00-16 |
| Gumiméret Hátul | 11.2-26 |
| Hátsó Nyomtáv Állítható | Igen |
| Hidraulikarendszer adatok | |
| Hidraulika Pozíciószabályzás | Igen |
| Egyéb adatok | |
| Szerszámfüggesztés | 3 pont |
| Kardánfokozatok Száma | 4+4 fokozat |
| Szabványos Kardánkihajtás | Igen |
| Talajmaró | Igen(160 cm) |
| Évjárat | 1994 |
| Extrák | |
| Gyorsfordító | Igen |
| Elektromos Hidraulika Vezérlés | Igen |
| Hidraulikus Függesztőlakat | Igen |
| Power Shift | Igen |
| Rejtett kipufogó | Igen |
| Szintező munkahenger | Igen |
| Kormányszervó | Igen |
(A fényképek a konkrét gépről készültek. Ha van videó is hozzá kapcsolva, az nem feltétlenül az adott gépről készült. Csak azért tettük fel, hogy a típusról több információt adjunk.)
843 344 HUF (664 050 HUF + ÁFA)
1 371 999 HUF (1 080 314 HUF + ÁFA)

-lengyel-1.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
-lengyel-1.jpg&w=240&h=180&wm=ka)


-sajat-hidraulikaval-1.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
-1000mm-traktor-4.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
 (1).jpg&w=240&h=180&wm=ka)
 (1).jpg&w=240&h=180&wm=ka)
 (1).jpg&w=240&h=180&wm=ka)



.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)


.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)


.jpg&w=240&h=180&wm=ka)