
Milyen típusú japán kistraktor dolgozik a környékeden?
Tudd meg itt!
Yanmar US46D A/C Cabin japán kistraktor


















Yanmar US46D A/C Cabin tipusú japán kistraktor. 46 LE-s, 4 hengeres, vízhűtéses, összkerék hajtással, 3x3x2 sebességfokozattal előre és 3x3x2 sebességfokozattal hátra. Hátsó kardánkihajtás 3 fokozatban kapcsolható.
| Motor adatok | |
|---|---|
| Üzemóra | 2121 |
| Hengerek Száma | 4 henger |
| Vízhűtés | Igen |
| Üzemanyag | Dízel |
| Teljesítmény: | 46 LE |
| Fordulatszám | 2700 f/p |
| Leszabályzási Fordulatszám | 2900 f/p |
| Hengerűrtartalom | 2189 ccm |
| Hajtáskör adatok | |
| Négykerék Hajtás | Igen |
| Sebességfokozatok Előre | 18 (3x3x2) fokozatok |
| Sebességfokozatok Hátra | 18 (3x3x2) fokozatok |
| Irányváltó | Igen |
| Differenciálzár | Igen |
| Oldalanként Fékezhető Kerekek | Igen |
| Végsebesség Előre | 25 km/h |
| Méret adatok | |
| Hossz | 306 cm |
| Szélesség | 161 cm |
| Magasság | 235 cm |
| Tengelytáv | 185 cm |
| Tömeg | 1529 kg |
| Nyomtáv Elől | 113 cm |
| Nyomtáv Hátul | 93 cm |
| Gumiméret Elől | 8.00-18 |
| Gumiméret Hátul | 13.6-28 |
| Hátsó Nyomtáv Állítható | Igen |
| Hidraulikarendszer adatok | |
| Hidraulika Pozíciószabályzás | Igen |
| Egyéb adatok | |
| Szerszámfüggesztés | 3 pont |
| Kardánfokozatok Száma | 3 fokozat |
| Szabványos Kardánkihajtás | Igen |
| Talajmaró | Nem |
| Évjárat | 1995 |
| Extrák | |
| Gyorsfordító | Igen |
| Fülke | Igen |
| Klíma | Igen |
| Szintező munkahenger | Igen |
| Kormányszervó | Igen |
843 344 HUF (664 050 HUF + ÁFA)
1 371 999 HUF (1 080 314 HUF + ÁFA)

-lengyel-1.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
-1.jpg&w=240&h=180&wm=ka)


-sajat-hidraulikaval-1.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
 (1).jpg&w=240&h=180&wm=ka)



.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)


.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)


.jpg&w=240&h=180&wm=ka)