
Milyen típusú japán kistraktor dolgozik a környékeden?
Tudd meg itt!
Kubota A-195 HST japán kistraktor















Kubota A-195 HST tipusú japán kistraktor. 19 LE-s, 3 hengeres, vízhűtéses, összkerék hajtással, . Hátsó kardánkihajtás 3+1 fokozatban kapcsolható. A traktorhoz tartozó 135 cm munkaszélességű talajmarót az ár tartalmazza.
| Motor adatok | |
|---|---|
| Üzemóra | 930 |
| Hengerek Száma | 3 henger |
| Vízhűtés | Igen |
| Üzemanyag | Dízel |
| Teljesítmény: | 19 LE |
| Fordulatszám | 2650 f/p |
| Leszabályzási Fordulatszám | 2800 f/p |
| Hengerűrtartalom | 1123 ccm |
| Furat | 78 mm |
| Löket | 78,4 mm |
| Hajtáskör adatok | |
| Négykerék Hajtás | Igen |
| Irányváltó | Igen |
| Differenciálzár | Igen |
| Oldalanként Fékezhető Kerekek | Igen |
| Végsebesség Előre | 13,9 km/h |
| Végsebesség Hátra | 6,5 km/h |
| Méret adatok | |
| Hossz | 230 cm |
| Szélesség | 105 cm |
| Magasság | 124 cm |
| Tömeg | 660 kg |
| Gumiméret Elől | 6.00-12 |
| Gumiméret Hátul | 8.3-20 |
| Hátsó Nyomtáv Állítható | Nem |
| Hidraulikarendszer adatok | |
| Hidraulika Pozíciószabályzás | Igen |
| Egyéb adatok | |
| Szerszámfüggesztés | 3 pont |
| Kardánfokozatok Száma | 3+1 fokozat |
| Szabványos Kardánkihajtás | Igen |
| Talajmaró | Igen(135 cm) |
| Évjárat | 1992 |
| Extrák | |
| Gyorsfordító | Igen |
| Elektromos Hidraulika Vezérlés | Igen |
| Hidraulikus Függesztőlakat | Igen |
| Rejtett kipufogó | Igen |
| Szintező munkahenger | Igen |
1 371 999 HUF (1 080 314 HUF + ÁFA)
1 271 999 HUF (1 001 574 HUF + ÁFA)

-lengyel-1.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
-1.jpg&w=240&h=180&wm=ka)



.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
-800mm-traktor-5.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

 (1).jpg&w=240&h=180&wm=ka)
 (1).jpg&w=240&h=180&wm=ka)


 (6).jpg&w=240&h=180&wm=ka)


.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)


.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)


-800mm-szabadonfutos-traktor-4.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)