
Milyen típusú japán kistraktor dolgozik a környékeden?
Tudd meg itt!
Mitsubishi MT33D japán kistraktor






Mitsubishi MT33D tipusú japán kistraktor. 33 LE-s, 4 hengeres, vízhűtéses, dizel motorral, összkerék hajtással, 4x4 sebességfokozattal előre és 4x4 sebességfokozattal hátra. Hátsó kardánkihajtás 4 fokozatban kapcsolható.
| Motor adatok | |
|---|---|
| Üzemóra | 667 |
| Hengerek Száma | 4 henger |
| Vízhűtés | Igen |
| Üzemanyag | Dízel |
| Teljesítmény: | 33 LE |
| Hengerűrtartalom | 1490 ccm |
| Furat | 78 mm |
| Löket | 78 mm |
| Hajtáskör adatok | |
| Négykerék Hajtás | Igen |
| Sebességfokozatok Előre | 16 (4x4) fokozatok |
| Sebességfokozatok Hátra | 16 (4x4) fokozatok |
| Irányváltó | Igen |
| Differenciálzár | Igen |
| Oldalanként Fékezhető Kerekek | Igen |
| Végsebesség Előre | 15 km/h |
| Végsebesség Hátra | 15 km/h |
| Méret adatok | |
| Hossz | 326 cm |
| Szélesség | 149 cm |
| Magasság | 147 cm |
| Tengelytáv | 186 cm |
| Nyomtáv Elől | 107 cm |
| Nyomtáv Hátul | 82 cm |
| Gumiméret Elől | 8.00-18 |
| Gumiméret Hátul | 12.4-24 |
| Hátsó Nyomtáv Állítható | Igen |
| Hidraulikarendszer adatok | |
| Hidraulika Pozíciószabályzás | Igen |
| Egyéb adatok | |
| Szerszámfüggesztés | 3 pont |
| Kardánfokozatok Száma | 4 fokozat |
| Szabványos Kardánkihajtás | Igen |
| Talajmaró | Igen |
| Évjárat | 1989 |
| Extrák | |
| Kormányszervó | Igen |
| Elektromos Hidraulika Vezérlés | Igen |
| Hidraulikus Függesztőlakat | Igen |
1 371 999 HUF (1 080 314 HUF + ÁFA)

-lengyel-1.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
-1.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

 (1).jpg&w=240&h=180&wm=ka)



.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)


.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)