
Milyen típusú japán kistraktor dolgozik a környékeden?
Tudd meg itt!
Steyr 40S osztrák kistraktor















Steyr 40S tipusú osztrák kistraktor. 40 LE-s, 3 hengeres, vízhűtéses, dizel motorral, 4x2 sebességfokozattal előre és 4x2 sebességfokozattal hátra. Hátsó kardánkihajtás 1 fokozatban kapcsolható.
| Motor adatok | |
|---|---|
| Hengerek Száma | 3 henger |
| Vízhűtés | Igen |
| Üzemanyag | Dízel |
| Teljesítmény: | 40 LE |
| Fordulatszám | 2500 f/p |
| Leszabályzási Fordulatszám | 2500 f/p |
| Hengerűrtartalom | 2490 ccm |
| Hajtáskör adatok | |
| Négykerék Hajtás | Nem |
| Sebességfokozatok Előre | 8 (4x2) fokozatok |
| Sebességfokozatok Hátra | 8 (4x2) fokozatok |
| Irányváltó | Nem |
| Differenciálzár | Igen |
| Oldalanként Fékezhető Kerekek | Igen |
| Végsebesség Előre | 15 km/h |
| Végsebesség Hátra | 15 km/h |
| Méret adatok | |
| Hossz | 355 cm |
| Szélesség | 133 cm |
| Magasság | 220 cm |
| Tengelytáv | 77 cm |
| Tömeg | 1720 kg |
| Nyomtáv Elől | 107 cm |
| Nyomtáv Hátul | 103 cm |
| Gumiméret Elől | 5.50-16 |
| Gumiméret Hátul | 11.2-28 |
| Hátsó Nyomtáv Állítható | Nem |
| Hidraulikarendszer adatok | |
| Hidraulika Pozíciószabályzás | Igen |
| Egyéb adatok | |
| Szerszámfüggesztés | 3 pont |
| Kardánfokozatok Száma | 1 fokozat |
| Szabványos Kardánkihajtás | Igen |
| Talajmaró | Nem |
843 344 HUF (664 050 HUF + ÁFA)
1 371 999 HUF (1 080 314 HUF + ÁFA)
1 271 999 HUF (1 001 574 HUF + ÁFA)

-lengyel-1.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
-lengyel-1.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
-1.jpg&w=240&h=180&wm=ka)


-sajat-hidraulikaval-1.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

 (1).jpg&w=240&h=180&wm=ka)
 (1).jpg&w=240&h=180&wm=ka)


 (6).jpg&w=240&h=180&wm=ka)


.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)


.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)


.jpg&w=240&h=180&wm=ka)