
Milyen típusú japán kistraktor dolgozik a környékeden?
Tudd meg itt!
Mitsubishi MT2001D japán kistraktor








Mitsubishi MT2001D tipusú japán kistraktor. 20 LE-s, 4 hengeres, vízhűtéses, dizel motorral, összkerék hajtással, 3x5 sebességfokozattal előre és 1x5 sebességfokozattal hátra. Hátsó kardánkihajtás 3 fokozatban kapcsolható. A traktorhoz tartozó 140 cm munkaszélességű talajmarót az ár tartalmazza.
| Motor adatok | |
|---|---|
| Üzemóra | 692 |
| Hengerek Száma | 4 henger |
| Vízhűtés | Igen |
| Üzemanyag | Dízel |
| Teljesítmény: | 20 LE |
| Hengerűrtartalom | 1305 ccm |
| Furat | 73 mm |
| Löket | 78 mm |
| Hajtáskör adatok | |
| Négykerék Hajtás | Igen |
| Sebességfokozatok Előre | 15 (3x5) fokozatok |
| Sebességfokozatok Hátra | 5 (1x5) fokozatok |
| Irányváltó | Nem |
| Differenciálzár | Igen |
| Oldalanként Fékezhető Kerekek | Igen |
| Végsebesség Előre | 14,5 km/h |
| Méret adatok | |
| Hossz | 256 cm |
| Szélesség | 117 cm |
| Magasság | 134 cm |
| Tengelytáv | 148 cm |
| Tömeg | 1034 kg |
| Nyomtáv Elől | 78 cm |
| Nyomtáv Hátul | 62 cm |
| Gumiméret Elől | 6.00-12 |
| Gumiméret Hátul | 9.5-22 |
| Hátsó Nyomtáv Állítható | Nem |
| Hidraulikarendszer adatok | |
| Hidraulika Pozíciószabályzás | Igen |
| Egyéb adatok | |
| Szerszámfüggesztés | 3 pont |
| Kardánfokozatok Száma | 3 fokozat |
| Szabványos Kardánkihajtás | Igen |
| Talajmaró | Igen(140 cm) |
| Évjárat | 1984 |
843 344 HUF (664 050 HUF + ÁFA)
1 130 300 HUF (890 000 HUF + ÁFA)
94 900 HUF (74 724 HUF + ÁFA)

-lengyel-1.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
-lengyel-1.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
-1.jpg&w=240&h=180&wm=ka)



-sajat-hidraulikaval-1.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
-800mm-traktor-5.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

 (1).jpg&w=240&h=180&wm=ka)
 (1).jpg&w=240&h=180&wm=ka)


 (6).jpg&w=240&h=180&wm=ka)


.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)


.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

-800mm-szabadonfutos-traktor-4.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)