
Milyen típusú japán kistraktor dolgozik a környékeden?
Tudd meg itt!
Kubota GT-5 japán kistraktor












Kubota GT-5 tipusú japán kistraktor. 23 LE-s, 4 hengeres, vízhűtéses, dizel motorral, összkerék hajtással, 3x3 sebességfokozattal előre és 1x3 sebességfokozattal hátra. Hátsó kardánkihajtás 3+3 fokozatban kapcsolható. A traktorhoz tartozó 150 cm munkaszélességű talajmarót az ár tartalmazza.
| Motor adatok | |
|---|---|
| Üzemóra | 402 |
| Hengerek Száma | 4 henger |
| Vízhűtés | Igen |
| Üzemanyag | Dízel |
| Teljesítmény: | 23 LE |
| Fordulatszám | 2600 f/p |
| Leszabályzási Fordulatszám | 2800 f/p |
| Hengerűrtartalom | 1498 ccm |
| Furat | 78 mm |
| Löket | 78,4 mm |
| Hajtáskör adatok | |
| Négykerék Hajtás | Igen |
| Sebességfokozatok Előre | 9 (3x3) fokozatok |
| Sebességfokozatok Hátra | 3 (1x3) fokozatok |
| Irányváltó | Nem |
| Differenciálzár | Igen |
| Oldalanként Fékezhető Kerekek | Igen |
| Végsebesség Előre | 15 km/h |
| Méret adatok | |
| Hossz | 255 cm |
| Szélesség | 121 cm |
| Magasság | 145 cm |
| Tengelytáv | 145 cm |
| Tömeg | 820 kg |
| Nyomtáv Elől | 81 cm |
| Nyomtáv Hátul | 70 cm |
| Gumiméret Elől | 6.00-14 |
| Gumiméret Hátul | 9.5-24 |
| Hátsó Nyomtáv Állítható | Nem |
| Hidraulikarendszer adatok | |
| Hidraulika Pozíciószabályzás | Igen |
| Egyéb adatok | |
| Szerszámfüggesztés | 3 pont |
| Kardánfokozatok Száma | 3+3 fokozat |
| Szabványos Kardánkihajtás | Igen |
| Talajmaró | Igen(150 cm) |
| Extrák | |
| Elektromos Hidraulika Vezérlés | Igen |
| Hidraulikus Függesztőlakat | Igen |
(A fényképek a konkrét gépről készültek. Ha van videó is hozzá kapcsolva, az nem feltétlenül az adott gépről készült. Csak azért tettük fel, hogy a típusról több információt adjunk.)
1 371 999 HUF (1 080 314 HUF + ÁFA)
1 271 999 HUF (1 001 574 HUF + ÁFA)

-lengyel-1.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
-1.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
 (1).jpg&w=240&h=180&wm=ka)
 (1).jpg&w=240&h=180&wm=ka)


 (6).jpg&w=240&h=180&wm=ka)


.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)


.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)