
Milyen típusú japán kistraktor dolgozik a környékeden?
Tudd meg itt!
Mitsubishi MT240 japán kistraktor











Mitsubishi MT240 tipusú japán kistraktor. 24 LE-s, 3 hengeres, vízhűtéses, dizel motorral, összkerék hajtással, 8x2 sebességfokozattal előre és 8x2 sebességfokozattal hátra. A traktorhoz tartozó 155 cm munkaszélességű talajmarót az ár tartalmazza.
| Motor adatok | |
|---|---|
| Üzemóra | 854 |
| Hengerek Száma | 3 henger |
| Vízhűtés | Igen |
| Üzemanyag | Dízel |
| Teljesítmény: | 24 LE |
| Fordulatszám | 2500 f/p |
| Hengerűrtartalom | 1125 ccm |
| Furat | 78 mm |
| Löket | 78,5 mm |
| Hajtáskör adatok | |
| Négykerék Hajtás | Igen |
| Sebességfokozatok Előre | 16 (8x2) fokozatok |
| Sebességfokozatok Hátra | 16 (8x2) fokozatok |
| Irányváltó | Igen |
| Differenciálzár | Igen |
| Oldalanként Fékezhető Kerekek | Igen |
| Végsebesség Előre | 15 km/h |
| Végsebesség Hátra | 15 km/h |
| Méret adatok | |
| Hossz | 245 cm |
| Szélesség | 115 cm |
| Magasság | 135 cm |
| Tengelytáv | 147 cm |
| Tömeg | 930 kg |
| Nyomtáv Elől | 83 cm |
| Nyomtáv Hátul | 62 cm |
| Gumiméret Elől | 6.00-14 |
| Gumiméret Hátul | 9.5-22 |
| Hátsó Nyomtáv Állítható | Nem |
| Hidraulikarendszer adatok | |
| Hidraulika Pozíciószabályzás | Igen |
| Egyéb adatok | |
| Szerszámfüggesztés | 3 pont |
| Szabványos Kardánkihajtás | Igen |
| Talajmaró | Igen(155 cm) |
| Évjárat | 1996 |
| Extrák | |
| Gyorsfordító | Igen |
| Elektromos Hidraulika Vezérlés | Igen |
| Hidraulikus Függesztőlakat | Igen |
| Rejtett kipufogó | Igen |
| Szintező munkahenger | Igen |
| Kormányszervó | Igen |

