
Milyen típusú japán kistraktor dolgozik a környékeden?
Tudd meg itt!
Mitsubishi MT367 Cabin japán kistraktor













Mitsubishi MT367 Cabin tipusú japán kistraktor. 36 LE-s, 4 hengeres, vízhűtéses, összkerék hajtással, 4x2x2 sebességfokozattal előre és 4x2x2 sebességfokozattal hátra. Hátsó kardánkihajtás 4 fokozatban kapcsolható.
| Motor adatok | |
|---|---|
| Üzemóra | 1570 |
| Hengerek Száma | 4 henger |
| Vízhűtés | Igen |
| Üzemanyag | Dízel |
| Teljesítmény: | 36 LE |
| Hengerűrtartalom | 1758 ccm |
| Furat | 78 mm |
| Löket | 92 mm |
| Hajtáskör adatok | |
| Négykerék Hajtás | Igen |
| Sebességfokozatok Előre | 16 (4x2x2) fokozatok |
| Sebességfokozatok Hátra | 16 (4x2x2) fokozatok |
| Irányváltó | Igen |
| Differenciálzár | Igen |
| Oldalanként Fékezhető Kerekek | Igen |
| Végsebesség Előre | 25 km/h |
| Végsebesség Hátra | 25 km/h |
| Méret adatok | |
| Hossz | 300 cm |
| Szélesség | 148 cm |
| Magasság | 197 cm |
| Tengelytáv | 185 cm |
| Tömeg | 1402 kg |
| Nyomtáv Elől | 106 cm |
| Nyomtáv Hátul | 82 cm |
| Gumiméret Elől | 8.00-18 |
| Gumiméret Hátul | 12.4-28 |
| Hátsó Nyomtáv Állítható | Igen |
| Hidraulikarendszer adatok | |
| Hidraulika Pozíciószabályzás | Igen |
| Egyéb adatok | |
| Szerszámfüggesztés | 3 pont |
| Kardánfokozatok Száma | 4 fokozat |
| Szabványos Kardánkihajtás | Igen |
| Talajmaró | Nem |
| Évjárat | 1998 |
| Extrák | |
| Gyorsfordító | Igen |
| Elektromos Hidraulika Vezérlés | Igen |
| Hidraulikus Függesztőlakat | Igen |
| Fülke | Igen |
| Klíma | Igen |
| Rejtett kipufogó | Igen |
| Szintező munkahenger | Igen |
| Kormányszervó | Igen |
