
Milyen típusú japán kistraktor dolgozik a környékeden?
Tudd meg itt!
Iseki TJ85 AT-Shift japán kistraktor
















Iseki TJ85 AT-Shift tipusú japán kistraktor. 85 LE-s, 4 hengeres, vízhűtéses, összkerék hajtással, 8x3 sebességfokozattal előre és 8x3 sebességfokozattal hátra.
| Motor adatok | |
|---|---|
| Üzemóra | 4132 |
| Hengerek Száma | 4 henger |
| Vízhűtés | Igen |
| Üzemanyag | Dízel |
| Teljesítmény: | 85 LE |
| Fordulatszám | 2500 f/p |
| Leszabályzási Fordulatszám | 2850 f/p |
| Hengerűrtartalom | 2995 ccm |
| Hajtáskör adatok | |
| Négykerék Hajtás | Igen |
| Sebességfokozatok Előre | 24 (8x3) fokozatok |
| Sebességfokozatok Hátra | 24 (8x3) fokozatok |
| Irányváltó | Igen |
| Differenciálzár | Igen |
| Oldalanként Fékezhető Kerekek | Igen |
| Végsebesség Előre | 31,2 km/h |
| Végsebesség Hátra | 31,2 km/h |
| Méret adatok | |
| Hossz | 356 cm |
| Szélesség | 164 cm |
| Magasság | 246 cm |
| Tengelytáv | 220 cm |
| Tömeg | 2480 kg |
| Nyomtáv Elől | 121 cm |
| Nyomtáv Hátul | 84 cm |
| Gumiméret Elől | 9.5-24 |
| Gumiméret Hátul | 12.4-36 |
| Hátsó Nyomtáv Állítható | Igen |
| Hidraulikarendszer adatok | |
| Hidraulika Pozíciószabályzás | Igen |
| Egyéb adatok | |
| Szerszámfüggesztés | 3 pont |
| Szabványos Kardánkihajtás | Igen |
| Talajmaró | Nem |
| Évjárat | 2008 |
| Extrák | |
| Elektromos Hidraulika Vezérlés | Igen |
| Hidraulikus Függesztőlakat | Igen |
| Power Shift | Igen |
| Fülke | Igen |
| Klíma | Igen |
| Szintező munkahenger | Igen |
| Kormányszervó | Igen |

-lengyel-1.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
-sajat-hidraulikaval-1.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
 (1).jpg&w=240&h=180&wm=ka)