
Milyen típusú japán kistraktor dolgozik a környékeden?
Tudd meg itt!
Mitsubishi MT1601 japán kistraktor






Mitsubishi MT1601 tipusú japán kistraktor. 16 LE-s, 3 hengeres, vízhűtéses, dizel motorral, 3x2 sebességfokozattal előre és 1x2 sebességfokozattal hátra. Hátsó kardánkihajtás 3 fokozatban kapcsolható.
| Motor adatok | |
|---|---|
| Üzemóra | 617 |
| Hengerek Száma | 3 henger |
| Vízhűtés | Igen |
| Üzemanyag | Dízel |
| Teljesítmény: | 16 LE |
| Hengerűrtartalom | 900 ccm |
| Furat | 70 mm |
| Löket | 78 mm |
| Hajtáskör adatok | |
| Négykerék Hajtás | Nem |
| Sebességfokozatok Előre | 6 (3x2) fokozatok |
| Sebességfokozatok Hátra | 2 (1x2) fokozatok |
| Irányváltó | Nem |
| Differenciálzár | Igen |
| Oldalanként Fékezhető Kerekek | Igen |
| Végsebesség Előre | 12,2 km/h |
| Végsebesség Hátra | 6,2 km/h |
| Méret adatok | |
| Hossz | 218 cm |
| Szélesség | 98 cm |
| Magasság | 118 cm |
| Tengelytáv | 131 cm |
| Nyomtáv Elől | 62 cm |
| Nyomtáv Hátul | 50 cm |
| Gumiméret Elől | 4.50-10 |
| Gumiméret Hátul | 8.00-18 |
| Hátsó Nyomtáv Állítható | Nem |
| Hidraulikarendszer adatok | |
| Hidraulika Pozíciószabályzás | Igen |
| Egyéb adatok | |
| Szerszámfüggesztés | 2 pont |
| Kardánfokozatok Száma | 3 fokozat |
| Szabványos Kardánkihajtás | Nem |
| Talajmaró | Igen |
| Évjárat | 1984 |
| Extrák | |
| Rejtett kipufogó | Igen |
1 371 999 HUF (1 080 314 HUF + ÁFA)
1 271 999 HUF (1 001 574 HUF + ÁFA)

-lengyel-1.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
-1.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)


.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
-800mm-traktor-5.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
 (1).jpg&w=240&h=180&wm=ka)


 (6).jpg&w=240&h=180&wm=ka)


.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)


.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

-800mm-szabadonfutos-traktor-4.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)