
Milyen típusú japán kistraktor dolgozik a környékeden?
Tudd meg itt!
Yanmar AF250 japán kistraktor















Yanmar AF250 tipusú japán kistraktor. 25 LE-s, 3 hengeres, vízhűtéses, összkerék hajtással, 4 sebességfokozattal hátra. Hátsó kardánkihajtás 4+1 fokozatban kapcsolható. A traktorhoz tartozó 150 cm munkaszélességű talajmarót az ár tartalmazza.
| Motor adatok | |
|---|---|
| Üzemóra | 887 |
| Hengerek Száma | 3 henger |
| Vízhűtés | Igen |
| Üzemanyag | Dízel |
| Teljesítmény: | 25 LE |
| Hajtáskör adatok | |
| Négykerék Hajtás | Igen |
| Sebességfokozatok Előre | 4 fokozatok |
| Sebességfokozatok Hátra | 4 fokozatok |
| Irányváltó | Igen |
| Differenciálzár | Igen |
| Oldalanként Fékezhető Kerekek | Igen |
| Végsebesség Előre | 15 km/h |
| Végsebesség Hátra | 15 km/h |
| Méret adatok | |
| Hossz | 270 cm |
| Szélesség | 124 cm |
| Magasság | 140 cm |
| Tengelytáv | 153 cm |
| Tömeg | 1190 kg |
| Nyomtáv Elől | 86 cm |
| Nyomtáv Hátul | 72 cm |
| Gumiméret Elől | 7.00-14 |
| Gumiméret Hátul | 9.5-24 |
| Hátsó Nyomtáv Állítható | Igen |
| Hidraulikarendszer adatok | |
| Hidraulika Pozíciószabályzás | Igen |
| Egyéb adatok | |
| Szerszámfüggesztés | 3 pont |
| Kardánfokozatok Száma | 4+1 fokozat |
| Szabványos Kardánkihajtás | Igen |
| Talajmaró | Igen(150 cm) |
| Évjárat | 1996 |
| Extrák | |
| Gyorsfordító | Igen |
| Elektromos Hidraulika Vezérlés | Igen |
| Hidraulikus Függesztőlakat | Igen |
| Power Shift | Igen |
| Rejtett kipufogó | Igen |
| Szintező munkahenger | Igen |
| Kormányszervó | Igen |
