
Milyen típusú japán kistraktor dolgozik a környékeden?
Tudd meg itt!
- Főoldal -
- Japán Kistraktorok -
- Prémium japán kistraktorok igényeseknek -
- Yanmar AF350 PowerShift Hi-Speed
Yanmar AF350 PowerShift Hi-Speed japán kistraktor


















Yanmar AF350 PowerShift Hi-Speed tipusú japán kistraktor. 35 LE-s, 3 hengeres, vízhűtéses, összkerék hajtással, 4x4x2 sebességfokozattal előre és 4x4x2 sebességfokozattal hátra. Hátsó kardánkihajtás 4+1 fokozatban kapcsolható. A traktorhoz tartozó 160 cm munkaszélességű talajmarót az ár tartalmazza.
| Motor adatok | |
|---|---|
| Üzemóra | 1758 |
| Hengerek Száma | 3 henger |
| Vízhűtés | Igen |
| Üzemanyag | Dízel |
| Teljesítmény: | 35 LE |
| Fordulatszám | 2300 f/p |
| Leszabályzási Fordulatszám | 3025 f/p |
| Hengerűrtartalom | 1642 ccm |
| Hajtáskör adatok | |
| Négykerék Hajtás | Igen |
| Sebességfokozatok Előre | 32 (4x4x2) fokozatok |
| Sebességfokozatok Hátra | 32 (4x4x2) fokozatok |
| Irányváltó | Igen |
| Differenciálzár | Igen |
| Oldalanként Fékezhető Kerekek | Igen |
| Végsebesség Előre | 30 km/h |
| Végsebesség Hátra | 30 km/h |
| Méret adatok | |
| Hossz | 297 cm |
| Szélesség | 148 cm |
| Magasság | 140 cm |
| Tengelytáv | 182 cm |
| Tömeg | 1418 kg |
| Nyomtáv Elől | 107 cm |
| Nyomtáv Hátul | 82 cm |
| Gumiméret Elől | 8.00-18 |
| Gumiméret Hátul | 13.6-26 |
| Hátsó Nyomtáv Állítható | Igen |
| Hidraulikarendszer adatok | |
| Hidraulika Pozíciószabályzás | Igen |
| Egyéb adatok | |
| Szerszámfüggesztés | 3 pont |
| Kardánfokozatok Száma | 4+1 fokozat |
| Szabványos Kardánkihajtás | Igen |
| Talajmaró | Igen(160 cm) |
| Évjárat | 1996 |
| Extrák | |
| Gyorsfordító | Igen |
| Elektromos Hidraulika Vezérlés | Igen |
| Hidraulikus Függesztőlakat | Igen |
| Power Shift | Igen |
| Rejtett kipufogó | Igen |
| Szintező munkahenger | Igen |
| Kormányszervó | Igen |
