
Milyen típusú japán kistraktor dolgozik a környékeden?
Tudd meg itt!
Iseki THS20 japán kistraktor















Iseki THS20 tipusú japán kistraktor. 20 LE-s, 3 hengeres, vízhűtéses, összkerék hajtással, 3x2 sebességfokozattal előre és 1x2 sebességfokozattal hátra. Hátsó kardánkihajtás 3+3 fokozatban kapcsolható. A traktorhoz tartozó 130 cm munkaszélességű talajmarót az ár tartalmazza.
| Motor adatok | |
|---|---|
| Üzemóra | 1007 |
| Hengerek Száma | 3 henger |
| Vízhűtés | Igen |
| Üzemanyag | Dízel |
| Teljesítmény: | 20 LE |
| Fordulatszám | 2500 f/p |
| Leszabályzási Fordulatszám | 2650 f/p |
| Hengerűrtartalom | 1123 ccm |
| Hajtáskör adatok | |
| Négykerék Hajtás | Igen |
| Sebességfokozatok Előre | 6 (3x2) fokozatok |
| Sebességfokozatok Hátra | 2 (1x2) fokozatok |
| Irányváltó | Nem |
| Differenciálzár | Igen |
| Oldalanként Fékezhető Kerekek | Igen |
| Végsebesség Előre | 12,8 km/h |
| Méret adatok | |
| Hossz | 248 cm |
| Szélesség | 105 cm |
| Magasság | 134 cm |
| Tengelytáv | 147 cm |
| Tömeg | 860 kg |
| Nyomtáv Elől | 77 cm |
| Nyomtáv Hátul | 65 cm |
| Gumiméret Elől | 6.00-12 |
| Gumiméret Hátul | 8.3-22 |
| Hátsó Nyomtáv Állítható | Nem |
| Hidraulikarendszer adatok | |
| Hidraulika Pozíciószabályzás | Igen |
| Egyéb adatok | |
| Szerszámfüggesztés | 3 pont |
| Kardánfokozatok Száma | 3+3 fokozat |
| Szabványos Kardánkihajtás | Igen |
| Talajmaró | Igen(130 cm) |
| Évjárat | 2001 |
| Extrák | |
| Gyorsfordító | Igen |
| Elektromos Hidraulika Vezérlés | Igen |
| Hidraulikus Függesztőlakat | Igen |
| Rejtett kipufogó | Igen |
| Szintező munkahenger | Igen |
| Kormányszervó | Igen |
