
Milyen típusú japán kistraktor dolgozik a környékeden?
Tudd meg itt!
Shibaura P155F japán kistraktor











Shibaura P155F tipusú japán kistraktor. 15,5 LE-s, 3 hengeres, vízhűtéses, dizel motorral, . Hátsó kardánkihajtás 3 fokozatban kapcsolható.
| Motor adatok | |
|---|---|
| Üzemóra | 1174 |
| Hengerek Száma | 3 henger |
| Vízhűtés | Igen |
| Üzemanyag | Dízel |
| Teljesítmény: | 15,5 LE |
| Fordulatszám | 2600 f/p |
| Hengerűrtartalom | 879 ccm |
| Furat | 72 mm |
| Löket | 72 mm |
| Hajtáskör adatok | |
| Végsebesség Előre | 12,97 km/h |
| Végsebesség Hátra | 6,73 km/h |
| Méret adatok | |
| Hossz | 222 cm |
| Szélesség | 105 cm |
| Magasság | 131 cm |
| Gumiméret Elől | 5.00-12 |
| Gumiméret Hátul | 8.00-18 |
| Hidraulikarendszer adatok | |
| Egyéb adatok | |
| Kardánfokozatok Száma | 3 fokozat |
| Talajmaró | Igen |
| Évjárat | 1991 |
1 371 999 HUF (1 080 314 HUF + ÁFA)
1 271 999 HUF (1 001 574 HUF + ÁFA)

-1.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
 (1).jpg&w=240&h=180&wm=ka)


 (6).jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)


.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)


.jpg&w=240&h=180&wm=ka)