
Milyen típusú japán kistraktor dolgozik a környékeden?
Tudd meg itt!
Yanmar YM1500 japán kistraktor




Yanmar YM1500 tipusú japán kistraktor. 15 LE-s, 2 hengeres, vízhűtéses, dizel motorral, 4x2 sebességfokozattal előre és 1x2 sebességfokozattal hátra. Hátsó kardánkihajtás 3 fokozatban kapcsolható.
| Motor adatok | |
|---|---|
| Üzemóra | 646 |
| Hengerek Száma | 2 henger |
| Vízhűtés | Igen |
| Üzemanyag | Dízel |
| Teljesítmény: | 15 LE |
| Fordulatszám | 2400 f/p |
| Leszabályzási Fordulatszám | 2600 f/p |
| Hengerűrtartalom | 854 ccm |
| Furat | 80 mm |
| Löket | 85 mm |
| Hajtáskör adatok | |
| Négykerék Hajtás | Nem |
| Sebességfokozatok Előre | 8 (4x2) fokozatok |
| Sebességfokozatok Hátra | 2 (1x2) fokozatok |
| Irányváltó | Nem |
| Differenciálzár | Igen |
| Oldalanként Fékezhető Kerekek | Igen |
| Végsebesség Előre | 14,75 km/h |
| Végsebesség Hátra | 5,6 km/h |
| Méret adatok | |
| Hossz | 230 cm |
| Szélesség | 104 cm |
| Magasság | 128 cm |
| Tengelytáv | 142 cm |
| Tömeg | 645 kg |
| Nyomtáv Elől | 72 cm |
| Nyomtáv Hátul | 57 cm |
| Gumiméret Elől | 4.00-12 |
| Gumiméret Hátul | 8.3-22 |
| Hátsó Nyomtáv Állítható | Nem |
| Hidraulikarendszer adatok | |
| Hidraulika Pozíciószabályzás | Igen |
| Egyéb adatok | |
| Szerszámfüggesztés | 3 pont |
| Kardánfokozatok Száma | 3 fokozat |
| Szabványos Kardánkihajtás | Igen |
| Talajmaró | Igen |
1 371 999 HUF (1 080 314 HUF + ÁFA)
1 271 999 HUF (1 001 574 HUF + ÁFA)

-lengyel-1.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
-1.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
 (1).jpg&w=240&h=180&wm=ka)


 (6).jpg&w=240&h=180&wm=ka)


.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)


.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)


.jpg&w=240&h=180&wm=ka)