
Milyen típusú japán kistraktor dolgozik a környékeden?
Tudd meg itt!
Mitsubishi MT14 japán kistraktor











Mitsubishi MT14 tipusú japán kistraktor. 14 LE-s, 3 hengeres, vízhűtéses, dizel motorral, . Hátsó kardánkihajtás 3 fokozatban kapcsolható. A traktorhoz tartozó 120 cm munkaszélességű talajmarót az ár tartalmazza.
| Motor adatok | |
|---|---|
| Üzemóra | 646 |
| Hengerek Száma | 3 henger |
| Vízhűtés | Igen |
| Üzemanyag | Dízel |
| Teljesítmény: | 14 LE |
| Fordulatszám | 2500 f/p |
| Hengerűrtartalom | 808 ccm |
| Furat | 70 mm |
| Löket | 70 mm |
| Hajtáskör adatok | |
| Négykerék Hajtás | Nem |
| Differenciálzár | Igen |
| Oldalanként Fékezhető Kerekek | Igen |
| Végsebesség Előre | 13 km/h |
| Végsebesség Hátra | 5,76 km/h |
| Méret adatok | |
| Hossz | 227 cm |
| Szélesség | 100 cm |
| Magasság | 126 cm |
| Tömeg | 595 kg |
| Gumiméret Elől | 5.00-12 |
| Gumiméret Hátul | 8.00-16 |
| Hátsó Nyomtáv Állítható | Nem |
| Hidraulikarendszer adatok | |
| Egyéb adatok | |
| Kardánfokozatok Száma | 3 fokozat |
| Szabványos Kardánkihajtás | Nem |
| Talajmaró | Igen(120 cm) |
| Évjárat | 1985 |
| Extrák | |
| Rejtett kipufogó | Igen |
1 271 999 HUF (1 001 574 HUF + ÁFA)

-lengyel-1.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
-1.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)


.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
-800mm-traktor-5.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
 (1).jpg&w=240&h=180&wm=ka)

 (6).jpg&w=240&h=180&wm=ka)


.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)


.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)


-800mm-szabadonfutos-traktor-4.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)