
Milyen típusú japán kistraktor dolgozik a környékeden?
Tudd meg itt!
Tym T273 HST koreai kistraktor
















Tym T273 HST tipusú koreai kistraktor. 27 LE-s, 3 hengeres, vízhűtéses, dizel motorral, összkerék hajtással, 1x2 sebességfokozattal előre és 1x2 sebességfokozattal hátra. Hátsó kardánkihajtás 1 fokozatban kapcsolható.
| Motor adatok | |
|---|---|
| Hengerek Száma | 3 henger |
| Vízhűtés | Igen |
| Üzemanyag | Dízel |
| Teljesítmény: | 27 LE |
| Fordulatszám | 2700 f/p |
| Leszabályzási Fordulatszám | 2850 f/p |
| Hengerűrtartalom | 1318 ccm |
| Hajtáskör adatok | |
| Négykerék Hajtás | Igen |
| Sebességfokozatok Előre | 2 (1x2) fokozatok |
| Sebességfokozatok Hátra | 2 (1x2) fokozatok |
| Irányváltó | Igen |
| Differenciálzár | Igen |
| Oldalanként Fékezhető Kerekek | Igen |
| Végsebesség Előre | 19,5 km/h |
| Méret adatok | |
| Hossz | 274 cm |
| Szélesség | 129 cm |
| Magasság | 202 cm |
| Tengelytáv | 148 cm |
| Nyomtáv Elől | 86 cm |
| Nyomtáv Hátul | 63 cm |
| Gumiméret Elől | 23x8,5-12 industrial |
| Gumiméret Hátul | 12-16,5 |
| Hátsó Nyomtáv Állítható | Nem |
| Hidraulikarendszer adatok | |
| Hidraulika Pozíciószabályzás | Igen |
| Egyéb adatok | |
| Szerszámfüggesztés | 3 pont |
| Kardánfokozatok Száma | 1 fokozat |
| Szabványos Kardánkihajtás | Igen |
| Talajmaró | Nem |
| Extrák | |
| Kormányszervó | Igen |
| Power Shift | Igen |
