Munkagépek kimondottan kistraktorokhoz fejlesztve, 1 év garanciával!
Vásárlói vélemények
"A legutóbb Mitsubishi D1500 VFD kistraktoromhoz rendeltem szűrő készletet. A csomagból hiányzott az üzemanyag szűrő. Küldtem egy emailt amelyre eddig nem kaptam választ. "
/Audiosystem Kft./
Szigetszentmiklós, 2012-04-10
"Mivel most kezdtem bele a gépesített mezőgazdasági munkába, nem voltam járatos a szakkifejezések terén - ennek ellenére kollégáitól korrekt tájékoztatást kaptam. Az eszközök teljesen megfelelőek és jól használhatóak. A festékréteg a szállítás során néhol kicsit sérült. Összességében meg vagyok elégedve."
/Kiss Péter József/
Balatonfüred, 2016-05-30
"A TERMÉK RENDBEN, IDŐBEN MEGÉRKEZETT A MEGRENDELÉSBEN RÖGZÍTETTEK SZERINT. KÖSZÖNÖM!"
/Jakabovics Gábor/
Iliny, 2016-06-06
- Főoldal -
- Munkagépek -
- Kombinátorok - Kombinátor 180 cm-es, japán kistraktorokhoz, rugóskapákkal és rögtörővel, Komondor SKO-180
Kombinátor 180 cm-es, japán kistraktorokhoz, rugóskapákkal és rögtörővel, Komondor SKO-180













429 990 HUF (338 575 HUF + ÁFA)
Állapot:
Jelenleg van készleten!
A vázon 3 sorban összesen 17 darab rugóskapa helyezkedik el, a teljes munkaszélesség 180cm. Használható szántóföldi magágy előkészítésre, illetve a rögtörő henger leakasztása után sorközök gyomtalanítására. Már 25 LE teljesítményű traktorral jól használható. A külső kerete zártszelvényből, a kapatartók laposvasból készülnek. Nagyobb gépekhez lehetőség van más méretű kombinátor elkészítésére, a megadott ár viszont erre a méretre érvényes. Tömege 170kg. Csomag mérete 190x100x70 cm. Szállítási költség: Egyedi árajánlat alapján.
Munkagépünk pályázható és megtalálható az MVH gépkatalógusában az alábbi sorszámon: 2179-0281
12 hónap garanciával!
Megvásárolom a webáruházban
Munkagépünk pályázható és megtalálható az MVH gépkatalógusában az alábbi sorszámon: 2179-0281
12 hónap garanciával!