
Milyen típusú japán kistraktor dolgozik a környékeden?
Tudd meg itt!
Kubota GB16 GlideShift japán kistraktor















Kubota GB16 GlideShift tipusú japán kistraktor. 15 LE-s, 3 hengeres, vízhűtéses, dizel motorral, összkerék hajtással, . Hátsó kardánkihajtás 3+1 fokozatban kapcsolható. A traktorhoz tartozó 120 cm munkaszélességű talajmarót az ár tartalmazza.
| Motor adatok | |
|---|---|
| Üzemóra | 895 |
| Hengerek Száma | 3 henger |
| Vízhűtés | Igen |
| Üzemanyag | Dízel |
| Teljesítmény: | 15 LE |
| Hengerűrtartalom | 898 ccm |
| Furat | 72 mm |
| Löket | 73,6 mm |
| Hajtáskör adatok | |
| Négykerék Hajtás | Igen |
| Irányváltó | Igen |
| Differenciálzár | Igen |
| Méret adatok | |
| Hossz | 229 cm |
| Szélesség | 100 cm |
| Magasság | 123 cm |
| Tengelytáv | 135 cm |
| Tömeg | 695 kg |
| Nyomtáv Elől | 74 cm |
| Nyomtáv Hátul | 63 cm |
| Gumiméret Elől | 5.00-12 |
| Gumiméret Hátul | 8.00-18 |
| Hátsó Nyomtáv Állítható | Nem |
| Hidraulikarendszer adatok | |
| Hidraulika Pozíciószabályzás | Igen |
| Egyéb adatok | |
| Kardánfokozatok Száma | 3+1 fokozat |
| Szabványos Kardánkihajtás | Igen |
| Talajmaró | Igen(120 cm) |
| Extrák | |
| Elektromos Hidraulika Vezérlés | Igen |
| Hidraulikus Függesztőlakat | Igen |

-1.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
