
Milyen típusú japán kistraktor dolgozik a környékeden?
Tudd meg itt!
John Deere 318 Trac Vac fűnyíró traktor











John Deere 318 Trac Vac tipusú fűnyíró traktor. 18 LE-s, 2 hengeres, benzin motorral, . Hátsó kardánkihajtás 1 fokozatban kapcsolható.
| Motor adatok | |
|---|---|
| Hengerek Száma | 2 henger |
| Vízhűtés | Nem |
| Üzemanyag | Benzin |
| Teljesítmény: | 18 LE |
| Hengerűrtartalom | 781 ccm |
| Hajtáskör adatok | |
| Négykerék Hajtás | Nem |
| Irányváltó | Igen |
| Oldalanként Fékezhető Kerekek | Nem |
| Végsebesség Előre | 15 km/h |
| Végsebesség Hátra | 15 km/h |
| Méret adatok | |
| Hossz | 250 cm |
| Szélesség | 150 cm |
| Magasság | 1831 cm |
| Tengelytáv | 116 cm |
| Nyomtáv Elől | 82 cm |
| Nyomtáv Hátul | 82 cm |
| Gumiméret Hátul | 23x10,5-12 |
| Hátsó Nyomtáv Állítható | Nem |
| Hidraulikarendszer adatok | |
| Hidraulika Pozíciószabályzás | Igen |
| Egyéb adatok | |
| Szerszámfüggesztés | 3 pont |
| Kardánfokozatok Száma | 1 fokozat |
| Szabványos Kardánkihajtás | Igen |
| Talajmaró | Nem |
| Extrák | |
| Elektromos Hidraulika Vezérlés | Igen |
| Kormányszervó | Igen |
