
Milyen típusú japán kistraktor dolgozik a környékeden?
Tudd meg itt!
Yanmar EF342 A/C Cabin japán kistraktor








Yanmar EF342 A/C Cabin tipusú japán kistraktor. 34 LE-s, 4 hengeres, vízhűtéses, összkerék hajtással, 4x5 sebességfokozattal előre és 4x5 sebességfokozattal hátra. Hátsó kardánkihajtás 5 fokozatban kapcsolható.
| Motor adatok | |
|---|---|
| Üzemóra | 1554 |
| Hengerek Száma | 4 henger |
| Vízhűtés | Igen |
| Üzemanyag | Dízel |
| Teljesítmény: | 34 LE |
| Fordulatszám | 2760 f/p |
| Leszabályzási Fordulatszám | 2700 f/p |
| Hengerűrtartalom | 2189 ccm |
| Hajtáskör adatok | |
| Négykerék Hajtás | Igen |
| Sebességfokozatok Előre | 20 (4x5) fokozatok |
| Sebességfokozatok Hátra | 20 (4x5) fokozatok |
| Irányváltó | Igen |
| Differenciálzár | Igen |
| Oldalanként Fékezhető Kerekek | Igen |
| Végsebesség Előre | 25 km/h |
| Végsebesség Hátra | 25 km/h |
| Méret adatok | |
| Hossz | 305 cm |
| Szélesség | 138 cm |
| Magasság | 211 cm |
| Tengelytáv | 185 cm |
| Tömeg | 1660 kg |
| Nyomtáv Elől | 102 cm |
| Nyomtáv Hátul | 77 cm |
| Gumiméret Elől | 8.00-16 |
| Gumiméret Hátul | 11.2-28 |
| Hátsó Nyomtáv Állítható | Nem |
| Hidraulikarendszer adatok | |
| Hidraulika Pozíciószabályzás | Nem |
| Egyéb adatok | |
| Szerszámfüggesztés | 3 pont |
| Kardánfokozatok Száma | 5 fokozat |
| Szabványos Kardánkihajtás | Igen |
| Talajmaró | Nem |
| Évjárat | 2004 |
| Extrák | |
| Elektromos Hidraulika Vezérlés | Igen |
| Hidraulikus Függesztőlakat | Igen |
| Power Shift | Igen |
| Fülke | Igen |
| Klíma | Igen |
| Rejtett kipufogó | Igen |
| Szintező munkahenger | Igen |
| Kormányszervó | Igen |
