
Milyen típusú japán kistraktor dolgozik a környékeden?
Tudd meg itt!
Yanmar YM2620D japán kistraktor














Yanmar YM2620D tipusú japán kistraktor. 26 LE-s, 3 hengeres, vízhűtéses, dizel motorral, összkerék hajtással, 3x5 sebességfokozattal előre és 1x5 sebességfokozattal hátra. Hátsó kardánkihajtás 4 fokozatban kapcsolható. A traktorhoz tartozó 160 cm munkaszélességű talajmarót az ár tartalmazza.
| Motor adatok | |
|---|---|
| Üzemóra | 476 |
| Hengerek Száma | 3 henger |
| Vízhűtés | Igen |
| Üzemanyag | Dízel |
| Teljesítmény: | 26 LE |
| Fordulatszám | 2500 f/p |
| Hengerűrtartalom | 1496 ccm |
| Hajtáskör adatok | |
| Négykerék Hajtás | Igen |
| Sebességfokozatok Előre | 15 (3x5) fokozatok |
| Sebességfokozatok Hátra | 5 (1x5) fokozatok |
| Irányváltó | Nem |
| Differenciálzár | Igen |
| Oldalanként Fékezhető Kerekek | Igen |
| Végsebesség Előre | 15 km/h |
| Méret adatok | |
| Hossz | 287 cm |
| Szélesség | 148 cm |
| Magasság | 146 cm |
| Tengelytáv | 180 cm |
| Tömeg | 1210 kg |
| Nyomtáv Elől | 106 cm |
| Nyomtáv Hátul | 83 cm |
| Gumiméret Elől | 7.00-16 |
| Gumiméret Hátul | 12.4-24 |
| Hátsó Nyomtáv Állítható | Igen |
| Hidraulikarendszer adatok | |
| Hidraulika Pozíciószabályzás | Nem |
| Egyéb adatok | |
| Szerszámfüggesztés | 3 pont |
| Kardánfokozatok Száma | 4 fokozat |
| Szabványos Kardánkihajtás | Igen |
| Talajmaró | Igen(160 cm) |
| Évjárat | 1982 |
| Extrák | |
| Power Shift | Igen |
| Kormányszervó | Igen |
