
Milyen típusú japán kistraktor dolgozik a környékeden?
Tudd meg itt!
Viking MR345 fűnyírótraktor














Viking MR345 tipusú fűnyírótraktor. 13 LE-s, 1 hengeres, .
| Motor adatok | |
|---|---|
| Hengerek Száma | 1 henger |
| Vízhűtés | Nem |
| Üzemanyag | Benzin |
| Teljesítmény: | 13 LE |
| Hajtáskör adatok | |
| Irányváltó | Nem |
| Méret adatok | |
| Hossz | 200 cm |
| Szélesség | 72 cm |
| Magasság | 113 cm |
| Tömeg | 161 kg |
| Gumiméret Elől | 11x4 |
| Gumiméret Hátul | 15x6 |
| Hidraulikarendszer adatok | |
| Egyéb adatok | |
| Talajmaró | Igen |
