
Milyen típusú japán kistraktor dolgozik a környékeden?
Tudd meg itt!
Foton Five Star kínai motoros tricikli










Foton Five Star tipusú kínai motoros tricikli. 9 LE-s, 1 hengeres, benzin motorral, 5 sebességfokozattal hátra.
| Motor adatok | |
|---|---|
| Üzemóra | 1 |
| Hengerek Száma | 1 henger |
| Vízhűtés | Nem |
| Üzemanyag | Benzin |
| Teljesítmény: | 9 LE |
| Fordulatszám | 7500 f/p |
| Hengerűrtartalom | 124 ccm |
| Hajtáskör adatok | |
| Négykerék Hajtás | Nem |
| Sebességfokozatok Előre | 5 fokozatok |
| Sebességfokozatok Hátra | 5 fokozatok |
| Irányváltó | Igen |
| Differenciálzár | Igen |
| Oldalanként Fékezhető Kerekek | Igen |
| Végsebesség Előre | 50 km/h |
| Méret adatok | |
| Hossz | 312 cm |
| Szélesség | 140 cm |
| Magasság | 143 cm |
| Tengelytáv | 168 cm |
| Nyomtáv Elől | 110 cm |
| Nyomtáv Hátul | 95 cm |
| Gumiméret Elől | 3,25-16 55P |
| Gumiméret Hátul | 4,5-12 77K |
| Hátsó Nyomtáv Állítható | Igen |
| Hidraulikarendszer adatok | |
| Hidraulika Pozíciószabályzás | Nem |
| Egyéb adatok | |
| Szerszámfüggesztés | 2 pont |
| Szabványos Kardánkihajtás | Igen |
| Talajmaró | Nem |
