
Milyen típusú japán kistraktor dolgozik a környékeden?
Tudd meg itt!
Shibaura SD2643 japán kistraktor








Shibaura SD2643 tipusú japán kistraktor. 26 LE-s, 3 hengeres, vízhűtéses, dizel motorral, összkerék hajtással, 3x4x2 sebességfokozattal előre és 1x4x2 sebességfokozattal hátra. Hátsó kardánkihajtás 4 fokozatban kapcsolható.
| Motor adatok | |
|---|---|
| Üzemóra | 619 |
| Hengerek Száma | 3 henger |
| Vízhűtés | Igen |
| Üzemanyag | Dízel |
| Teljesítmény: | 26 LE |
| Hajtáskör adatok | |
| Négykerék Hajtás | Igen |
| Sebességfokozatok Előre | 24 (3x4x2) fokozatok |
| Sebességfokozatok Hátra | 8 (1x4x2) fokozatok |
| Differenciálzár | Igen |
| Oldalanként Fékezhető Kerekek | Igen |
| Méret adatok | |
| Hossz | 307 cm |
| Szélesség | 143 cm |
| Magasság | 190 cm |
| Tengelytáv | 135 cm |
| Nyomtáv Elől | 87 cm |
| Nyomtáv Hátul | 74 cm |
| Gumiméret Elől | 7.00-16 |
| Gumiméret Hátul | 12.4-24 |
| Hátsó Nyomtáv Állítható | Nem |
| Hidraulikarendszer adatok | |
| Hidraulika Pozíciószabályzás | Igen |
| Egyéb adatok | |
| Szerszámfüggesztés | 3 pont |
| Kardánfokozatok Száma | 4 fokozat |
| Szabványos Kardánkihajtás | Nem |
| Talajmaró | Igen |
| Extrák | |
| Elektromos Hidraulika Vezérlés | Igen |
| Hidraulikus Függesztőlakat | Igen |
