
Milyen típusú japán kistraktor dolgozik a környékeden?
Tudd meg itt!
Kioritz RM81A japán rézsű fűnyíró kistraktor









Kioritz RM81A tipusú japán rézsű fűnyíró kistraktor. 13 LE-s, 2 hengeres, 1 sebességfokozattal hátra.
| Motor adatok | |
|---|---|
| Hengerek Száma | 2 henger |
| Vízhűtés | Nem |
| Üzemanyag | Benzin |
| Teljesítmény: | 13 LE |
| Hajtáskör adatok | |
| Négykerék Hajtás | Nem |
| Sebességfokozatok Előre | 4 fokozatok |
| Sebességfokozatok Hátra | 1 fokozat |
| Irányváltó | Nem |
| Differenciálzár | Igen |
| Oldalanként Fékezhető Kerekek | Nem |
| Méret adatok | |
| Hossz | 189 cm |
| Szélesség | 93 cm |
| Magasság | 87 cm |
| Tengelytáv | 116 cm |
| Tömeg | 214 kg |
| Nyomtáv Elől | 67 cm |
| Nyomtáv Hátul | 55 cm |
| Gumiméret Elől | 3.50-7 |
| Gumiméret Hátul | 16x7.00-8 |
| Hátsó Nyomtáv Állítható | Nem |
| Hidraulikarendszer adatok | |
| Hidraulika Pozíciószabályzás | Nem |
| Egyéb adatok | |
| Szabványos Kardánkihajtás | Nem |
| Talajmaró | Nem |
