
Milyen típusú japán kistraktor dolgozik a környékeden?
Tudd meg itt!
Yanmar YM2010 japán kistraktor










Yanmar YM2010 tipusú japán kistraktor. 20 LE-s, 3 hengeres, vízhűtéses, dizel motorral, . A traktorhoz tartozó 140 cm munkaszélességű talajmarót az ár tartalmazza.
| Motor adatok | |
|---|---|
| Üzemóra | 954 |
| Hengerek Száma | 3 henger |
| Vízhűtés | Igen |
| Üzemanyag | Dízel |
| Teljesítmény: | 20 LE |
| Fordulatszám | 2500 f/p |
| Hengerűrtartalom | 1346 ccm |
| Hajtáskör adatok | |
| Négykerék Hajtás | Nem |
| Differenciálzár | Igen |
| Oldalanként Fékezhető Kerekek | Igen |
| Méret adatok | |
| Hossz | 286 cm |
| Szélesség | 123 cm |
| Magasság | 185 cm |
| Gumiméret Elől | 4.00-15 |
| Gumiméret Hátul | 9.5-24 |
| Hátsó Nyomtáv Állítható | Nem |
| Hidraulikarendszer adatok | |
| Egyéb adatok | |
| Szabványos Kardánkihajtás | Nem |
| Talajmaró | Igen(140 cm) |
| Évjárat | 1980 |

-1.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
