
Milyen típusú japán kistraktor dolgozik a környékeden?
Tudd meg itt!
Iseki TL2100 japán kistraktor




Iseki TL2100 tipusú japán kistraktor. 21 LE-s, 3 hengeres, vízhűtéses, dizel motorral, 3x3x2 sebességfokozattal előre és 1x3x2 sebességfokozattal hátra. Hátsó kardánkihajtás 4 fokozatban kapcsolható.
| Motor adatok | |
|---|---|
| Üzemóra | 980 |
| Hengerek Száma | 3 henger |
| Vízhűtés | Igen |
| Üzemanyag | Dízel |
| Teljesítmény: | 21 LE |
| Hengerűrtartalom | 1296 ccm |
| Hajtáskör adatok | |
| Négykerék Hajtás | Nem |
| Sebességfokozatok Előre | 18 (3x3x2) fokozatok |
| Sebességfokozatok Hátra | 6 (1x3x2) fokozatok |
| Irányváltó | Nem |
| Differenciálzár | Igen |
| Oldalanként Fékezhető Kerekek | Igen |
| Méret adatok | |
| Hossz | 245 cm |
| Szélesség | 122 cm |
| Magasság | 133 cm |
| Tengelytáv | 150 cm |
| Nyomtáv Elől | 83 cm |
| Nyomtáv Hátul | 67 cm |
| Gumiméret Elől | 4.00-15 |
| Gumiméret Hátul | 9.5-22 |
| Hátsó Nyomtáv Állítható | Nem |
| Hidraulikarendszer adatok | |
| Hidraulika Pozíciószabályzás | Igen |
| Egyéb adatok | |
| Szerszámfüggesztés | 3 pont |
| Kardánfokozatok Száma | 4 fokozat |
| Szabványos Kardánkihajtás | Igen |
| Talajmaró | Igen |
(A fényképek a konkrét gépről készültek. Ha van videó is hozzá kapcsolva, az nem feltétlenül az adott gépről készült. Csak azért tettük fel, hogy a típusról több információt adjunk.)
1 371 999 HUF (1 080 314 HUF + ÁFA)
1 271 999 HUF (1 001 574 HUF + ÁFA)

-lengyel-1.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
-1.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
 (1).jpg&w=240&h=180&wm=ka)


 (6).jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)


.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

