
Milyen típusú japán kistraktor dolgozik a környékeden?
Tudd meg itt!
Kubota L1802DT japán kistraktor










Kubota L1802DT tipusú japán kistraktor. 18 LE-s, 3 hengeres, vízhűtéses, dizel motorral, összkerék hajtással, 4x4 sebességfokozattal előre és 1x4 sebességfokozattal hátra. Hátsó kardánkihajtás 4 fokozatban kapcsolható. A traktorhoz tartozó 135 cm munkaszélességű talajmarót az ár tartalmazza.
| Motor adatok | |
|---|---|
| Üzemóra | 633 |
| Hengerek Száma | 3 henger |
| Vízhűtés | Igen |
| Üzemanyag | Dízel |
| Teljesítmény: | 18 LE |
| Fordulatszám | 2500 f/p |
| Leszabályzási Fordulatszám | 2750 f/p |
| Hengerűrtartalom | 1115 ccm |
| Hajtáskör adatok | |
| Négykerék Hajtás | Igen |
| Sebességfokozatok Előre | 16 (4x4) fokozatok |
| Sebességfokozatok Hátra | 4 (1x4) fokozatok |
| Differenciálzár | Igen |
| Oldalanként Fékezhető Kerekek | Igen |
| Méret adatok | |
| Hossz | 257 cm |
| Szélesség | 120 cm |
| Magasság | 134 cm |
| Tengelytáv | 155 cm |
| Tömeg | 914 kg |
| Nyomtáv Elől | 79 cm |
| Nyomtáv Hátul | 69 cm |
| Gumiméret Elől | 6.00-14 |
| Gumiméret Hátul | 8.3-24 |
| Hátsó Nyomtáv Állítható | Nem |
| Hidraulikarendszer adatok | |
| Hidraulika Pozíciószabályzás | Igen |
| Egyéb adatok | |
| Szerszámfüggesztés | 3 pont |
| Kardánfokozatok Száma | 4 fokozat |
| Szabványos Kardánkihajtás | Igen |
| Talajmaró | Igen(135 cm) |
| Évjárat | 1981 |
| Extrák | |
| Elektromos Hidraulika Vezérlés | Igen |
| Hidraulikus Függesztőlakat | Igen |

-1.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

