
Milyen típusú japán kistraktor dolgozik a környékeden?
Tudd meg itt!
Yanmar HMT200 japán kistraktor










Yanmar HMT200 tipusú japán kistraktor. 2 LE-s, 1 hengeres, . Hátsó kardánkihajtás 1 fokozatban kapcsolható.
| Motor adatok | |
|---|---|
| Hengerek Száma | 1 henger |
| Vízhűtés | Nem |
| Üzemanyag | Benzin |
| Teljesítmény: | 2 LE |
| Hengerűrtartalom | 50 ccm |
| Hajtáskör adatok | |
| Négykerék Hajtás | Nem |
| Irányváltó | Nem |
| Differenciálzár | Nem |
| Oldalanként Fékezhető Kerekek | Nem |
| Méret adatok | |
| Hossz | 123 cm |
| Szélesség | 60 cm |
| Magasság | 94 cm |
| Tömeg | 26 kg |
| Hátsó Nyomtáv Állítható | Igen |
| Hidraulikarendszer adatok | |
| Hidraulika Pozíciószabályzás | Nem |
| Egyéb adatok | |
| Kardánfokozatok Száma | 1 fokozat |
| Szabványos Kardánkihajtás | Nem |
| Talajmaró | Igen |
| Extrák | |
| Rejtett kipufogó | Igen |
