
Milyen típusú japán kistraktor dolgozik a környékeden?
Tudd meg itt!
Sasaki RS660Z önjáró axiál permetező traktor

















Sasaki RS660Z tipusú önjáró axiál permetező traktor. 35 LE-s, 3 hengeres, vízhűtéses, dizel motorral, összkerék hajtással, 3x2 sebességfokozattal előre és 1x2 sebességfokozattal hátra.
| Motor adatok | |
|---|---|
| Üzemóra | 1525 |
| Hengerek Száma | 3 henger |
| Vízhűtés | Igen |
| Üzemanyag | Dízel |
| Teljesítmény: | 35 LE |
| Fordulatszám | 2800 f/p |
| Hengerűrtartalom | 1422 ccm |
| Hajtáskör adatok | |
| Négykerék Hajtás | Igen |
| Sebességfokozatok Előre | 6 (3x2) fokozatok |
| Sebességfokozatok Hátra | 2 (1x2) fokozatok |
| Irányváltó | Nem |
| Differenciálzár | Nem |
| Oldalanként Fékezhető Kerekek | Nem |
| Méret adatok | |
| Hossz | 350 cm |
| Szélesség | 139 cm |
| Magasság | 120 cm |
| Gumiméret Elől | 23x9.00-12 |
| Gumiméret Hátul | 20x10.00-10 |
| Hátsó Nyomtáv Állítható | Nem |
| Hidraulikarendszer adatok | |
| Hidraulika Pozíciószabályzás | Nem |
| Egyéb adatok | |
| Szerszámfüggesztés | 2 pont |
| Szabványos Kardánkihajtás | Nem |
| Talajmaró | Nem |
| Extrák | |
| Rejtett kipufogó | Igen |
(A fényképek a konkrét gépről készültek. Ha van videó is hozzá kapcsolva, az nem feltétlenül az adott gépről készült. Csak azért tettük fel, hogy a típusról több információt adjunk.)
