
Milyen típusú japán kistraktor dolgozik a környékeden?
Tudd meg itt!
Maruyama SSA-G540 összkerékhajtású önjáró permetező







Maruyama SSA-G540 tipusú összkerékhajtású önjáró permetező. 3 hengeres, vízhűtéses, dizel motorral, összkerék hajtással, 4x2 sebességfokozattal előre és 1x2 sebességfokozattal hátra.
| Motor adatok | |
|---|---|
| Hengerek Száma | 3 henger |
| Vízhűtés | Igen |
| Üzemanyag | Dízel |
| Hajtáskör adatok | |
| Négykerék Hajtás | Igen |
| Sebességfokozatok Előre | 8 (4x2) fokozatok |
| Sebességfokozatok Hátra | 2 (1x2) fokozatok |
| Differenciálzár | Nem |
| Oldalanként Fékezhető Kerekek | Igen |
| Méret adatok | |
| Hossz | 325 cm |
| Szélesség | 135 cm |
| Magasság | 118 cm |
| Tengelytáv | 135 cm |
| Gumiméret Elől | 20x8-10 |
| Gumiméret Hátul | 20x8-10 |
| Hátsó Nyomtáv Állítható | Nem |
| Hidraulikarendszer adatok | |
| Egyéb adatok | |
| Szabványos Kardánkihajtás | Nem |
| Talajmaró | Nem |
(A fényképek a konkrét gépről készültek. Ha van videó is hozzá kapcsolva, az nem feltétlenül az adott gépről készült. Csak azért tettük fel, hogy a típusról több információt adjunk.)
