
Milyen típusú japán kistraktor dolgozik a környékeden?
Tudd meg itt!
Shibaura SP1740 japán kistraktor











Shibaura SP1740 tipusú japán kistraktor. 17 LE-s, 3 hengeres, vízhűtéses, dizel motorral, összkerék hajtással, 3x3 sebességfokozattal előre és 1x3 sebességfokozattal hátra. Hátsó kardánkihajtás 3 fokozatban kapcsolható.
| Motor adatok | |
|---|---|
| Üzemóra | 1117 |
| Hengerek Száma | 3 henger |
| Vízhűtés | Igen |
| Üzemanyag | Dízel |
| Teljesítmény: | 17 LE |
| Fordulatszám | 2600 f/p |
| Hengerűrtartalom | 954 ccm |
| Hajtáskör adatok | |
| Négykerék Hajtás | Igen |
| Sebességfokozatok Előre | 9 (3x3) fokozatok |
| Sebességfokozatok Hátra | 3 (1x3) fokozatok |
| Irányváltó | Nem |
| Differenciálzár | Igen |
| Oldalanként Fékezhető Kerekek | Igen |
| Végsebesség Előre | 13,5 km/h |
| Végsebesség Hátra | 8 km/h |
| Méret adatok | |
| Hossz | 225 cm |
| Szélesség | 109 cm |
| Magasság | 125 cm |
| Tengelytáv | 135 cm |
| Nyomtáv Elől | 72 cm |
| Nyomtáv Hátul | 60 cm |
| Gumiméret Elől | 6.00-12 |
| Gumiméret Hátul | 8.3-22 |
| Hátsó Nyomtáv Állítható | Nem |
| Hidraulikarendszer adatok | |
| Hidraulika Pozíciószabályzás | Igen |
| Egyéb adatok | |
| Szerszámfüggesztés | 2 pont |
| Kardánfokozatok Száma | 3 fokozat |
| Szabványos Kardánkihajtás | Igen |
| Talajmaró | Igen |
| Extrák | |
| Elektromos Hidraulika Vezérlés | Igen |

-1.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

