
Milyen típusú japán kistraktor dolgozik a környékeden?
Tudd meg itt!
Kubota KRA65 japán kistraktor












Kubota KRA65 tipusú japán kistraktor. 6,5 LE-s, 1 hengeres, vízhűtéses, dizel motorral, 4x2 sebességfokozattal előre és 2x2 sebességfokozattal hátra. Hátsó kardánkihajtás 2 fokozatban kapcsolható.
| Motor adatok | |
|---|---|
| Hengerek Száma | 1 henger |
| Vízhűtés | Igen |
| Üzemanyag | Dízel |
| Teljesítmény: | 6,5 LE |
| Fordulatszám | 2500 f/p |
| Leszabályzási Fordulatszám | 2650 f/p |
| Hengerűrtartalom | 340 ccm |
| Hajtáskör adatok | |
| Négykerék Hajtás | Nem |
| Sebességfokozatok Előre | 8 (4x2) fokozatok |
| Sebességfokozatok Hátra | 4 (2x2) fokozatok |
| Irányváltó | Nem |
| Differenciálzár | Nem |
| Oldalanként Fékezhető Kerekek | Igen |
| Méret adatok | |
| Hossz | 225 cm |
| Szélesség | 76 cm |
| Magasság | 120 cm |
| Nyomtáv Elől | 33 cm |
| Gumiméret Elől | 6.00-12 |
| Hátsó Nyomtáv Állítható | Igen |
| Hidraulikarendszer adatok | |
| Hidraulika Pozíciószabályzás | Nem |
| Egyéb adatok | |
| Szerszámfüggesztés | 2 pont |
| Kardánfokozatok Száma | 2 fokozat |
| Szabványos Kardánkihajtás | Nem |
| Talajmaró | Igen |
(A fényképek a konkrét gépről készültek. Ha van videó is hozzá kapcsolva, az nem feltétlenül az adott gépről készült. Csak azért tettük fel, hogy a típusról több információt adjunk.)

