
Milyen típusú japán kistraktor dolgozik a környékeden?
Tudd meg itt!
Mitsubishi D2050 japán kistraktor










Mitsubishi D2050 tipusú japán kistraktor. 20 LE-s, 4 hengeres, vízhűtéses, dizel motorral, 3x3 sebességfokozattal előre és 1x3 sebességfokozattal hátra. Hátsó kardánkihajtás 4 fokozatban kapcsolható.
| Motor adatok | |
|---|---|
| Üzemóra | 1424 |
| Hengerek Száma | 4 henger |
| Vízhűtés | Igen |
| Üzemanyag | Dízel |
| Teljesítmény: | 20 LE |
| Hengerűrtartalom | 1200 ccm |
| Furat | 70 mm |
| Löket | 78 mm |
| Hajtáskör adatok | |
| Négykerék Hajtás | Nem |
| Sebességfokozatok Előre | 9 (3x3) fokozatok |
| Sebességfokozatok Hátra | 3 (1x3) fokozatok |
| Irányváltó | Nem |
| Differenciálzár | Igen |
| Oldalanként Fékezhető Kerekek | Igen |
| Méret adatok | |
| Hossz | 253 cm |
| Szélesség | 124 cm |
| Magasság | 194 cm |
| Hátsó Nyomtáv Állítható | Nem |
| Hidraulikarendszer adatok | |
| Egyéb adatok | |
| Kardánfokozatok Száma | 4 fokozat |
| Szabványos Kardánkihajtás | Igen |
| Talajmaró | Nem |

-1.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
