
Milyen típusú japán kistraktor dolgozik a környékeden?
Tudd meg itt!
Mitsubishi MT1801D japán kistraktor










Mitsubishi MT1801D tipusú japán kistraktor. 18 LE-s, 4 hengeres, vízhűtéses, dizel motorral, összkerék hajtással, 3x5 sebességfokozattal előre és 1x5 sebességfokozattal hátra. Hátsó kardánkihajtás 3 fokozatban kapcsolható. A traktorhoz tartozó 130 cm munkaszélességű talajmarót az ár tartalmazza.
| Motor adatok | |
|---|---|
| Üzemóra | 544 |
| Hengerek Száma | 4 henger |
| Vízhűtés | Igen |
| Üzemanyag | Dízel |
| Teljesítmény: | 18 LE |
| Fordulatszám | 2500 f/p |
| Leszabályzási Fordulatszám | 2650 f/p |
| Hengerűrtartalom | 1133 ccm |
| Furat | 68 mm |
| Löket | 78 mm |
| Hajtáskör adatok | |
| Négykerék Hajtás | Igen |
| Sebességfokozatok Előre | 15 (3x5) fokozatok |
| Sebességfokozatok Hátra | 5 (1x5) fokozatok |
| Differenciálzár | Igen |
| Oldalanként Fékezhető Kerekek | Igen |
| Végsebesség Előre | 15 km/h |
| Méret adatok | |
| Hossz | 256 cm |
| Szélesség | 117 cm |
| Magasság | 134 cm |
| Tengelytáv | 148 cm |
| Tömeg | 818 kg |
| Nyomtáv Elől | 78 cm |
| Nyomtáv Hátul | 62 cm |
| Gumiméret Elől | 6.00-12 |
| Gumiméret Hátul | 9.5-22 |
| Hátsó Nyomtáv Állítható | Nem |
| Hidraulikarendszer adatok | |
| Hidraulika Pozíciószabályzás | Igen |
| Egyéb adatok | |
| Szerszámfüggesztés | 3 pont |
| Kardánfokozatok Száma | 3 fokozat |
| Szabványos Kardánkihajtás | Igen |
| Talajmaró | Igen(130 cm) |
| Évjárat | 1984 |
(A fényképek a konkrét gépről készültek. Ha van videó is hozzá kapcsolva, az nem feltétlenül az adott gépről készült. Csak azért tettük fel, hogy a típusról több információt adjunk.)

-1.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

