
Milyen típusú japán kistraktor dolgozik a környékeden?
Tudd meg itt!
Mitsubishi D1300 japán kistraktor




Mitsubishi D1300 tipusú japán kistraktor. 13 LE-s, 2 hengeres, vízhűtéses, dizel motorral, 3x2 sebességfokozattal előre és 1x2 sebességfokozattal hátra. Hátsó kardánkihajtás 3 fokozatban kapcsolható.
| Motor adatok | |
|---|---|
| Hengerek Száma | 2 henger |
| Vízhűtés | Igen |
| Üzemanyag | Dízel |
| Teljesítmény: | 13 LE |
| Fordulatszám | 2700 f/p |
| Hengerűrtartalom | 669 ccm |
| Furat | 73 mm |
| Löket | 80 mm |
| Hajtáskör adatok | |
| Négykerék Hajtás | Nem |
| Sebességfokozatok Előre | 6 (3x2) fokozatok |
| Sebességfokozatok Hátra | 2 (1x2) fokozatok |
| Irányváltó | Nem |
| Differenciálzár | Igen |
| Oldalanként Fékezhető Kerekek | Igen |
| Méret adatok | |
| Hossz | 192 cm |
| Szélesség | 99 cm |
| Magasság | 112 cm |
| Tengelytáv | 124 cm |
| Nyomtáv Elől | 62 cm |
| Nyomtáv Hátul | 49 cm |
| Gumiméret Elől | 4.00-9 |
| Gumiméret Hátul | 8.00-16 |
| Hátsó Nyomtáv Állítható | Nem |
| Hidraulikarendszer adatok | |
| Hidraulika Pozíciószabályzás | Nem |
| Egyéb adatok | |
| Szerszámfüggesztés | 2 pont |
| Kardánfokozatok Száma | 3 fokozat |
| Szabványos Kardánkihajtás | Nem |
| Talajmaró | Igen |

