Szervíz információk
Ennek a kistraktornak a szervizelésével készen vagyunk, az azonnal munkára fogható. Az alábbi feladatokat végeztük el rajta:
- Akkumulátor csere
- Akkumulátor saruk cseréje
- Hidraulika dugattyú karmantyú csere
- Hűtőrendszer átmosása
- Hűtőrendszer feltöltése fagyállóval
- Légszűrőbetét csere
- Motorolaj csere
- Motorolajszűrő csere
- Talajmaró szervizelése
- Tömlő csere
- Új első gumik
- Ülés csere
- Üzemanyag előszűrő csere
- Vízszivattyú csere
Műszaki Adatok
| Motor adatok | |
|---|---|
| Üzemóra | 1584 |
| Hengerek Száma | 3 henger |
| Vízhűtés | Igen |
| Üzemanyag | Dízel |
| Teljesítmény: | 18 LE |
| Fordulatszám | 2500 f/p |
| Leszabályzási Fordulatszám | 2750 f/p |
| Hengerűrtartalom | 1006 ccm |
| Hajtáskör adatok | |
| Négykerék Hajtás | Igen |
| Sebességfokozatok Előre | 8 (4x2) fokozatok |
| Sebességfokozatok Hátra | 8 (4x2) fokozatok |
| Irányváltó | Igen |
| Differenciálzár | Igen |
| Oldalanként Fékezhető Kerekek | Igen |
| Méret adatok | |
| Hossz | 242 cm |
| Szélesség | 110 cm |
| Magasság | 128 cm |
| Tengelytáv | 135 cm |
| Tömeg | 830 kg |
| Nyomtáv Elől | 71 cm |
| Nyomtáv Hátul | 62 cm |
| Hátsó Nyomtáv Állítható | Nem |
| Hidraulikarendszer adatok | |
| Hidraulika Pozíciószabályzás | Igen |
| Egyéb adatok | |
| Szerszámfüggesztés | 3 pont |
| Kardánfokozatok Száma | 3+1 fokozat |
| Szabványos Kardánkihajtás | Igen |
| Talajmaró | Igen (140 cm) |
| Évjárat | 1998 |
| Extrák | |
| Gyorsfordító | Igen |
| Elektromos Hidraulika Vezérlés | Igen |
| Hidraulikus Függesztőlakat | Igen |
| Rejtett kipufogó | Igen |
| Rejtett kipufogó | Igen |
Yanmar AF180 japán kistraktor
Yanmar AF180 tipusú japán kistraktor. 18 LE-s, 3 hengeres, vízhűtéses, dizel motorral, összkerék hajtással, 4x2 sebességfokozattal előre és 4x2 sebességfokozattal hátra. Hátsó kardánkihajtás 3+1 fokozatban kapcsolható. A traktorhoz tartozó 140 cm munkaszélességű talajmarót az ár tartalmazza.
| Traktor |
| 1 830 300 Ft |
| Szerviz |
| - |
| Garancia |
| - |
| Házhozszállítás |
| - |
| Rendszám |
| - |






















