
Milyen típusú japán kistraktor dolgozik a környékeden?
Tudd meg itt!
Kubota L13G japán kistraktor








Kubota L13G tipusú japán kistraktor. 13 LE-s, 1 hengeres, vízhűtéses, dizel motorral, 3x2 sebességfokozattal előre és 1x2 sebességfokozattal hátra. Hátsó kardánkihajtás 1 fokozatban kapcsolható.
| Motor adatok | |
|---|---|
| Hengerek Száma | 1 henger |
| Vízhűtés | Igen |
| Üzemanyag | Dízel |
| Teljesítmény: | 13 LE |
| Fordulatszám | 2800 f/p |
| Hengerűrtartalom | 637 ccm |
| Hajtáskör adatok | |
| Négykerék Hajtás | Nem |
| Sebességfokozatok Előre | 6 (3x2) fokozatok |
| Sebességfokozatok Hátra | 2 (1x2) fokozatok |
| Irányváltó | Nem |
| Differenciálzár | Igen |
| Oldalanként Fékezhető Kerekek | Igen |
| Méret adatok | |
| Hossz | 206 cm |
| Szélesség | 96 cm |
| Magasság | 123 cm |
| Tengelytáv | 132 cm |
| Nyomtáv Elől | 71 cm |
| Nyomtáv Hátul | 60 cm |
| Gumiméret Elől | 4.00-12 |
| Gumiméret Hátul | 7.00-24 |
| Hátsó Nyomtáv Állítható | Nem |
| Hidraulikarendszer adatok | |
| Hidraulika Pozíciószabályzás | Igen |
| Egyéb adatok | |
| Szerszámfüggesztés | 2 pont |
| Kardánfokozatok Száma | 1 fokozat |
| Szabványos Kardánkihajtás | Nem |
| Talajmaró | Igen |
(A fényképek a konkrét gépről készültek. Ha van videó is hozzá kapcsolva, az nem feltétlenül az adott gépről készült. Csak azért tettük fel, hogy a típusról több információt adjunk.)

