
Milyen típusú japán kistraktor dolgozik a környékeden?
Tudd meg itt!
Yanmar AF650 Cabin japán kistraktor












Yanmar AF650 Cabin tipusú japán kistraktor. 50 LE-s, 4 hengeres, vízhűtéses, dizel motorral, összkerék hajtással, 6x3 sebességfokozattal előre és 6x3 sebességfokozattal hátra. Hátsó kardánkihajtás 3 fokozatban kapcsolható.
( 4 350 000 HUF + ÁFA)
Kérj egy személyre szabott ajánlatot:Ajánlatot kérek erre a traktorra
| Motor adatok | |
|---|---|
| Üzemóra | 2859 |
| Hengerek Száma | 4 henger |
| Vízhűtés | Igen |
| Üzemanyag | Dízel |
| Teljesítmény: | 50 LE |
| Fordulatszám | 2500 f/p |
| Leszabályzási Fordulatszám | 2550 f/p |
| Hengerűrtartalom | 2775 ccm |
| Hajtáskör adatok | |
| Négykerék Hajtás | Igen |
| Sebességfokozatok Előre | 18 (6x3) fokozatok |
| Sebességfokozatok Hátra | 18 (6x3) fokozatok |
| Irányváltó | Igen |
| Differenciálzár | Igen |
| Oldalanként Fékezhető Kerekek | Igen |
| Méret adatok | |
| Hossz | 323 cm |
| Szélesség | 149 cm |
| Magasság | 243 cm |
| Tengelytáv | 190 cm |
| Tömeg | 2214 kg |
| Nyomtáv Elől | 109 cm |
| Nyomtáv Hátul | 93 cm |
| Gumiméret Elől | 9,5-16 |
| Gumiméret Hátul | 13.6-28 |
| Hátsó Nyomtáv Állítható | Igen |
| Hidraulikarendszer adatok | |
| Hidraulika Pozíciószabályzás | Igen |
| Egyéb adatok | |
| Szerszámfüggesztés | 3 pont |
| Kardánfokozatok Száma | 3 fokozat |
| Szabványos Kardánkihajtás | Igen |
| Talajmaró | Nem |
| Évjárat | 1998 |
| Extrák | |
| Gyorsfordító | Igen |
| Elektromos Hidraulika Vezérlés | Igen |
| Hidraulikus Függesztőlakat | Igen |
| Power Shift | Igen |
| Fülke | Igen |
| Klíma | Igen |
| Rejtett kipufogó | Igen |
| Szintező munkahenger | Igen |
| Kormányszervó | Igen |
300 000 HUF (236 221 HUF + ÁFA)
94 900 HUF (74 724 HUF + ÁFA)

-lengyel-1.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
-lengyel-1.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
-1.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
 (1).jpg&w=240&h=180&wm=ka)
 (1).jpg&w=240&h=180&wm=ka)

 (6).jpg&w=240&h=180&wm=ka)



.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)


.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)