
Milyen típusú japán kistraktor dolgozik a környékeden?
Tudd meg itt!
Manitou MLT625-75H Premium












Manitou MLT625-75H Premium tipusú . 75 LE-s, 4 hengeres, vízhűtéses, .
( 14 900 000 HUF + ÁFA)
Kérj egy személyre szabott ajánlatot:Ajánlatot kérek erre a traktorra
| Motor adatok | |
|---|---|
| Üzemóra | 10615 |
| Hengerek Száma | 4 henger |
| Vízhűtés | Igen |
| Üzemanyag | Dízel |
| Teljesítmény: | 75 LE |
| Fordulatszám | 2600 f/p |
| Hengerűrtartalom | 3331 ccm |
| Furat | 94 mm |
| Löket | 120 mm |
| Hajtáskör adatok | |
| Irányváltó | Igen |
| Végsebesség Előre | 32 km/h |
| Méret adatok | |
| Hossz | 390 cm |
| Szélesség | 181 cm |
| Magasság | 200 cm |
| Tengelytáv | 230 cm |
| Tömeg | 4922 kg |
| Gumiméret Elől | 12.5/80-18 |
| Gumiméret Hátul | 12.5/80-18 |
| Hidraulikarendszer adatok | |
| Egyéb adatok | |
| Talajmaró | Nem |
| Évjárat | 2018 |
| Extrák | |
| Gyorsfordító | Igen |
| Fülke | Igen |
| Klíma | Igen |
| Kormányszervó | Igen |
(A fényképek a konkrét gépről készültek. Ha van videó is hozzá kapcsolva, az nem feltétlenül az adott gépről készült. Csak azért tettük fel, hogy a típusról több információt adjunk.)
