Szervíz információk
Eddig az alábi feladatokat végeztük el a traktoron:
- Első hajtás kihajtóház tömítés csere
- Hátsó híd féltengely tömítés csere
- Hidraulikaszűrő csere
- Légszűrőbetét csere
- Motorolaj csere
- Motorolajszűrő csere
- Sebességváltó olajcsere - 10 liter
- Üzemanyagszűrő csere
Műszaki Adatok
| Motor adatok | |
|---|---|
| Üzemóra | 847 |
| Hengerek Száma | 3 henger |
| Vízhűtés | Igen |
| Üzemanyag | Dízel |
| Teljesítmény: | 13,5 LE |
| Fordulatszám | 719 f/p |
| Hajtáskör adatok | |
| Négykerék Hajtás | Igen |
| Sebességfokozatok Előre | 6 (3x2) fokozatok |
| Sebességfokozatok Hátra | 2 (1x2) fokozatok |
| Irányváltó | Nem |
| Differenciálzár | Igen |
| Oldalanként Fékezhető Kerekek | Igen |
| Méret adatok | |
| Hossz | 204 cm |
| Szélesség | 97 cm |
| Magasság | 123 cm |
| Tengelytáv | 125 cm |
| Nyomtáv Elől | 64 cm |
| Nyomtáv Hátul | 59 cm |
| Hátsó Nyomtáv Állítható | Nem |
| Hidraulikarendszer adatok | |
| Hidraulika Pozíciószabályzás | Igen |
| Egyéb adatok | |
| Szerszámfüggesztés | 2 pont |
| Kardánfokozatok Száma | 2+1 fokozat |
| Szabványos Kardánkihajtás | Igen |
| Talajmaró | Igen (110 cm) |
| Évjárat | 2011 |
| Extrák | |
| Gyorsfordító | Igen |
| Elektromos Hidraulika Vezérlés | Igen |
| Hidraulikus Függesztőlakat | Igen |
| Rejtett kipufogó | Igen |
| Rejtett kipufogó | Igen |
| Szintező munkahenger | Igen |
Kubota JB13X japán kistraktor
Kubota JB13X tipusú japán kistraktor. 13,5 LE-s, 3 hengeres, vízhűtéses, összkerék hajtással, 3x2 sebességfokozattal előre és 1x2 sebességfokozattal hátra. Hátsó kardánkihajtás 2+1 fokozatban kapcsolható. A traktorhoz tartozó 110 cm munkaszélességű talajmarót az ár tartalmazza.
| Traktor |
| 2 250 300 Ft |
| Szerviz |
| - |
| Garancia |
| - |
| Házhozszállítás |
| - |
| Rendszám |
| - |





















