Szervíz információk
Műszaki Adatok
| Motor adatok | |
|---|---|
| Hengerek Száma | 1 henger |
| Vízhűtés | Nem |
| Üzemanyag | Dízel |
| Teljesítmény: | 8 LE |
| Fordulatszám | 2650 f/p |
| Hengerűrtartalom | 382 ccm |
| Hajtáskör adatok | |
| Négykerék Hajtás | Nem |
| Sebességfokozatok Előre | 6 fokozatok |
| Sebességfokozatok Hátra | 2 fokozatok |
| Irányváltó | Nem |
| Differenciálzár | Nem |
| Oldalanként Fékezhető Kerekek | Igen |
| Méret adatok | |
| Hossz | 220 cm |
| Szélesség | 70 cm |
| Magasság | 106 cm |
| Tömeg | 265 kg |
| Nyomtáv Elől | 36 cm |
| Hátsó Nyomtáv Állítható | Igen |
| Hidraulikarendszer adatok | |
| Hidraulika Pozíciószabályzás | Nem |
| Egyéb adatok | |
| Szerszámfüggesztés | 2 pont |
| Kardánfokozatok Száma | 2 fokozat |
| Szabványos Kardánkihajtás | Nem |
Yanmar YA80 japán kistraktor
Yanmar YA80 tipusú japán kistraktor. 8 LE-s, 1 hengeres, dizel motorral, 6 sebességfokozattal előre és 2 sebességfokozattal hátra. Hátsó kardánkihajtás 2 fokozatban kapcsolható.
| Traktor |
| 520 000 Ft |
| Szerviz |
| - |
| Garancia |
| - |
| Házhozszállítás |
| - |
| Rendszám |
| - |






