Szervíz információk
Műszaki Adatok
| Motor adatok | |
|---|---|
| Üzemóra | 2859 |
| Hengerek Száma | 4 henger |
| Vízhűtés | Igen |
| Üzemanyag | Dízel |
| Teljesítmény: | 50 LE |
| Fordulatszám | 2500 f/p |
| Leszabályzási Fordulatszám | 2550 f/p |
| Hengerűrtartalom | 2775 ccm |
| Hajtáskör adatok | |
| Négykerék Hajtás | Igen |
| Sebességfokozatok Előre | 18 (6x3) fokozatok |
| Sebességfokozatok Hátra | 18 (6x3) fokozatok |
| Irányváltó | Igen |
| Differenciálzár | Igen |
| Oldalanként Fékezhető Kerekek | Igen |
| Méret adatok | |
| Hossz | 323 cm |
| Szélesség | 149 cm |
| Magasság | 243 cm |
| Tengelytáv | 190 cm |
| Tömeg | 2214 kg |
| Nyomtáv Elől | 109 cm |
| Nyomtáv Hátul | 93 cm |
| Hátsó Nyomtáv Állítható | Igen |
| Hidraulikarendszer adatok | |
| Hidraulika Pozíciószabályzás | Igen |
| Egyéb adatok | |
| Szerszámfüggesztés | 3 pont |
| Kardánfokozatok Száma | 3 fokozat |
| Szabványos Kardánkihajtás | Igen |
| Évjárat | 1998 |
| Extrák | |
| Gyorsfordító | Igen |
| Kormányszervó | Igen |
| Elektromos Hidraulika Vezérlés | Igen |
| Hidraulikus Függesztőlakat | Igen |
| Power Shift | Igen |
| Fülke | Igen |
| Klíma | Igen |
| Rejtett kipufogó | Igen |
| Rejtett kipufogó | Igen |
| Szintező munkahenger | Igen |
Yanmar AF650 Cabin japán kistraktor
Yanmar AF650 Cabin tipusú japán kistraktor. 50 LE-s, 4 hengeres, vízhűtéses, dizel motorral, összkerék hajtással, 6x3 sebességfokozattal előre és 6x3 sebességfokozattal hátra. Hátsó kardánkihajtás 3 fokozatban kapcsolható.
| Traktor |
| 4 350 000 Ft |
| Szerviz |
| - |
| Garancia |
| - |
| Házhozszállítás |
| - |
| Rendszám |
| - |












-lengyel-1.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
-lengyel-1.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
-1.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
 (1).jpg&w=240&h=180&wm=ka)
 (1).jpg&w=240&h=180&wm=ka)

 (6).jpg&w=240&h=180&wm=ka)



.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)


.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)