Szervíz információk
Műszaki Adatok
| Motor adatok | |
|---|---|
| Üzemóra | 10615 |
| Hengerek Száma | 4 henger |
| Vízhűtés | Igen |
| Üzemanyag | Dízel |
| Teljesítmény: | 75 LE |
| Fordulatszám | 2600 f/p |
| Hengerűrtartalom | 3331 ccm |
| Furat | 94 mm |
| Löket | 120 mm |
| Hajtáskör adatok | |
| Irányváltó | Igen |
| Végsebesség Előre | 32 km/h |
| Méret adatok | |
| Hossz | 390 cm |
| Szélesség | 181 cm |
| Magasság | 200 cm |
| Tengelytáv | 230 cm |
| Tömeg | 4922 kg |
| Hidraulikarendszer adatok | |
| Egyéb adatok | |
| Évjárat | 2018 |
| Extrák | |
| Gyorsfordító | Igen |
| Kormányszervó | Igen |
| Fülke | Igen |
| Klíma | Igen |
Manitou MLT625-75H Premium japán kistraktor
Manitou MLT625-75H Premium tipusú japán kistraktor. 75 LE-s, 4 hengeres, vízhűtéses, .
Maximális teherbírás: 2500 kg Maximális emelési magasság: 5,90 m Maximális előrenyúlás: 3,30 m Teherbírás maximális magasságban: 2000 kg Teherbírás maximális kinyúlásnál: 800 kg Szakítóerő kanállal: 4205 daN Premium felszereltség jellemzői A Premium verzió fokozott kényelmi és hatékonysági extrákkal van ellátva a Scantruck termékleírása és a gyári specifikációk szerint: Vezérlés: JSM® (Joystick Switch & Move) többfunkciós kartámaszba integrált joystick. Fülke kényelem: Légkondicionáló berendezés, légrugós Grammer vezetőülés, napellenző és Bluetooth rádió. Hatékonyság: Automata irányváltós hűtőventilátor (Auto Reversing Fan) a pormentesítésért, beépített Easy Link telematikai rendszer és kombinált hidraulikus mozgások (Flow Sharing). A 2018-as Premium csomag része a visszaforgatható hűtőventilátor (Auto Reversing Fan). A rendszer a fülkéből gombnyomással, vagy automatikusan beállított időközönként megfordítja a ventilátor forgásirányát. Ez a funkció nagy sebességgel fújja ki a hűtőbordák közül a betakarításkor felgyülemlett szalmát, pelyvát és port, megelőzve a motor túlmelegedését.
| Traktor |
| 14 900 000 Ft |
| Szerviz |
| - |
| Garancia |
| - |
| Házhozszállítás |
| - |
| Rendszám |
| - |











